Про експрес-маркет

Купуй на amazon.com не виходячи з дому!

Express-market.com – це інтернет-магазин з великим асортиментом товарів кращих світових брендів.

Центральний офіс компанії Express-market.com розташовується в місті Нью-Кастл штат Делавер, США. Всі замовлення ми доставляємо виключно безпосередньо з інтернет-магазину amazon.com (США) протягом 14-36 робочих днів, в залежності від типу доставки*(Часті запитання-Терміни доставки).

Оплатити покупку Ви можете зручно і безпечно кредитними картами MasterCard або Visa (перевага віддається карткам Приват банку), системою Приват 24. Всі особисті дані покупців передаються за допомогою безпечних з'єднань і захищених протоколів. Ви завжди можете бути впевнені в збереженні конфіденційності Ваших персональних даних.

Вже сьогодні ми пропонуємо більше 150.000 унікальних товарів від кращих світових брендів і постійно розширюємо асортимент. Ми співпрацюємо тільки з надійними американськими постачальниками і виробниками, що гарантує справжність і найвищу якість представлених товарів, які відповідають всім модним тенденціям і трендам.

Ми слухаємо і чуємо кожного з наших покупців!

Саме тому ми максимально швидко реагуємо на всі запити та побажання , а також постійно працюємо над поліпшенням наших сервісів. Наша служба підтримки клієнтів готова в будь-який момент проконсультувати Вас, відповісти на Ваш дзвінок або E-Mail і допомогти Вам з вибором або оформленням замовлення. Здійснюючи покупку у нас, Ви відчуєте всі переваги шопінгу на amazon.com!

Розробка APGroup